Karaciğer Kisti İçin Kür – Ruh ve Beden Sağlığı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:28

karaciğer için hidatik kist kürü

Karaciğer Kisti İçin Kür Ruh ve Beden Sağlığı

Kist hidatikler çok görülse ve majör hastalıklar içinde sayılmasa bile çok sayıda operasyon geçirmenize neden olabilirler. Tarlalarda, bağlarda, kırsal kesimde çok görülen tilki kurt ve çoğunlukla köpek gibi et yiyen hayvanlardan insanlara geçen bir parazit sonucu oluşan bu kistler organlara zarar vermezler, insandan insana da bulaşmazlar. Özellikle bağırsaklar başta olmak üzere böbrek, karaciğer, akciğer gibi organlarda kist formunda oluşumlara neden olan bu parazitler için hayvanlara parazit ilaçlaması yapılır. Karaciğer Kisti İçin Kür – Prof. Saraçoğlu ile Ruh ve Beden Sağlığı programı içindeyse bitkisel çarelerden bahsedilmektedir.

 karaciger hidatik kist için kür

Kist Hidatik İçin Lavanta Çayı

Bir tatlı kaşığı lavantayı bir bardak suda 7-8 dakika kadar kaynatın ve süzün. Ilınınca akşamları yatmadan önce için. Bir ay boyunca düzenli olarak bunu yapın. Bu işleme ek olarak sabah ve akşam yemeklerinden önce birer kaşık keçiboynuzu pekmezi içiyorsunuz. Bir ay boyunca devam ediyor. Karaciğer kisti için kür Saraçoğlu Hoca’nın sık sık anlattığı bir tarif. Çünkü kırsal kesimde çok görülüyor.

 

Karaciğerinize Özen Gösterin

Kist gibi içi su dolu oluşumlar karaciğerde görülse bile hücreler çalışmalarına devam ederler, hayati bir sorun yoktur. Karaciğer sağlığı için örneğin kronik karaciğer yetmezliği demek olan siroz çok daha önemlidir. Alkolden, sigaradan ve ağır kızartmalardan lütfen uzak durun.

İlginizi Çekebilir  Probiyotikle Karaciğer Temizleme Kürü
Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir