Karaciğer Yetmezliği Tedavisi Ve Kürü

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:07

karaciger yetmezliği için kür

Karaciğer Yetmezliği Tedavisi Ve Kürü

Karaciğer yetmezliği genellikle karaciğer yağlanması olarak yaşanır. Vücudumuzun kimya laboratuarı olan karaciğer yeterince çalışmadığı zaman kişi kendini hep yorgun hisseder, sabahları bile yataktan güç bela kalkar. Bu hayati organın kendi kendini temizlemesine bitkisel tedavilerle yardımcı olabilirsiniz. Karaciğer yetmezliği tedavisi biyokimya dalında profesör olan İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlandı.

 karaciger yetmezligi icin öneriler

 

Bir Çeşit Temizleme Kürüdür

Küçük yapraklı maydanozlardan 15 dal kadar bir tutam alın. Saplarıyla birlikte kullanacaksınız. İki yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu ve bir bardak içme suyu ile birlikte blender haznesinin içine atın. Yemyeşil bir su elde edene kadar karıştırın. Bu içeceği sabahları aç karnına için ve kürü 15 gün boyunca sürdürün. (Mide rahatsızlığınız yoksa uygulayın.)

Karaciğer yetmezliğinin sonuçlarından birisi de karında su toplanmasıdır. Bu ödemi vücuttan atabilmek için de İbrahim Saraçoğlu karaciğer yetmezliği tedavisi kapsamında günde bir bardak taze sıkılmış nar suyu içilmesini öğütlüyor.

 

Kalp Yetmezliğiniz de Varsa

Eğer yaşınız ileriyse ve karaciğer yetmezliğine ek olarak kalp yetmezliği gibi dertlerinizde varsa yukarıdaki küre ek olarak her akşam bir bardak taze demlenmiş karabaş otu çayı içebilirsiniz. Akşam yemeklerinden iki saat kadar sonra içilmesi fayda sağlayacaktır. Karabaş otu mor renkli başaklar halinde olan ve ağır aroma salan bir bitkidir ama bitkisel tedavi reçetelerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Çayınızı her seferinde taze olarak hazırlayın, bekletmeyin.

İlginizi Çekebilir  Gaps Diyetini Kim Oluşturdu ?

Karaciğerde Hidatik Kist İçin Öneriler

Karaciğer Kisti İçin Kür – Ruh ve Beden Sağlığı

Konularımızıda takip edebilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir