Oğlak Burcuna İyi Gelen Şifalı Taşlar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:28

oğlak burcuna iyi gelen şifalı taşlar

Oğlak Burcu Taşları

Son derece mükemmelliyetçi olan oğlak burçları,fazlasıyla güvenilir ve sabırlıdır. Yaptıkları her işte azimli olmalarıyla dikkat çeken oğlak burçları başladıkları her işi sonuna kadar götürür ve bitirmeden yarıda asla bırakmazlar. Çalışkanlıkları ile tüm dikkatleri üzerlerine çekerler. Güven konusunda asla sorun yaşamayacağınız burçlar arasında ilk sırayı genelde oğlak burçları alır. Kararlılıklarıyla bilinirler ve bu konuda asla taviz vermezler. Sabırlı olmalarıyla bilinen oğlak burcunda olan kişilerin dayanma güçleri inanılmaz derecede yüksektir. Tüm bunların yanı sıra oldukça dik başlı olan oğlak burçları dediğim dedik bir yapıya sahiptir. Bu burcun kötü taraflarından biri ise karamsarlığa çok çabuk düşüp, bununla birlikte kuşkucu bir yapıya bürünebilirler.

Oğlak burcu iseniz yada bir oğlak burcu tanıdığınız varsa eğer muhakkak dikkatinizi çekmiştir ki ne olursa olsun asla dürüstlüğünden ödün vermezler buda oğlak burcunun en belirgin özelliklerinden biridir. Hayatlarını genelde mantık çerçevesinde geçirmeye çalışırlar ve bu özellikte onların fazlasıyla gerçekçi bir yapıya sahip olduklarını gösterir.

Peki bu tüm özelliklere sahip olan oğlak burçlarının şifalı ve özel taşları nelerdir, hep beraber bu taşlara bir bakalım.

oğlak burcuna iyi gelen taşlar
Oğlak burcunun taşları

Oğlak Burcuna İyi Gelen Taşlar:

Akik Taşı: Benden ve fiziki olarak kuvvet verir. Nazara karşı koruyarak, uykusuzluğa ve korkuya iyi gelir.

Ametist Taşı: Yatıştırıcı bir özelliğe sahiptir ve bağışıklık sistemini güçlendirerek kuvvet verir.

İlginizi Çekebilir  Alaza Taşı Nedir?Neye İyi gelir?

Jasper: Vücudunuzdaki fiziksel direnci arttırır. Karaciğer, safra kesesi, dalak ve mesaneyi kuvvetlendirir.Endekrin hormonunuzu dengede tutar ve sindirim sistemine iyi gelir.

Kaplan Gözü: Vücudun dengesini sağlar ve sindirim sistemini korur.

Kehribar: Boyun üzerinde taşındığı zaman, boğaz bölgenizde oluşan rahatsızlıklara iyi gelir.

Kuvars: Etraftaki negatif enerjiyi alarak pozitif enerjiye çevirir.

Lal: Genel olarak üzerinizde taşıdığınızda size huzur verir ve günlük hayatınızı dingin olursunuz ve yaptığınız işe odaklanırsınız.

Malahit: Vücudunuzdaki ağrıları azaltır ve radyasyondan korur. Zihni ve vücudunuzu canlı tutar. Uykusuzluğa iyi gelir. Sol elinizde tuttuğunuzda vücudunuzdaki statik elektriği azaltır.

Yakut: Oğlak burçlarının koruma taşıma olarak bilinir yakut taşı. Size yansıyacak negatif enerjileri uzak tutar ve koruma kalkanı görevini üstlenir.

Turkuaz: En bilindik ve en popüler taşlardan biri olan turkuaz taşını üzerinizde taşıdığınızda, hücrelerinizi yeniler, vücudunuzu kuvvetlendirir ,kan dolaşımını hızlandırır. Ciğerler ve solunum yollarınıza iyi gelir. Sadakati ve dostluğu simgeleyen bir taştır.

Turmalin: Uyku düzeninizi sağlar ve hormon dengenizin düzenli olmasına yardımcı olur. Duyarlı ve anlayışlı olmanızı sağlar.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir